Tilbake til alle rapporter

Stort hull i veien på hjørnet ved Elmirs resturant

Rapportert i kategorien Hull i vei av solhaug@tussa.com 23:57, tirsdag 26 mai 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Herøy 2 minutter senere

Det har vært hull i veien lenge.Blitt større

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:26, onsdag 24 juni 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:11, onsdag 22 juli 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:29, onsdag 19 august 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:05, onsdag 16 september 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter