Tilbake til alle rapporter

Grønn pil fungerer ikke i krysset holtermanns veg og Prof Brochs gt

Rapportert i kategorien Trafikklys anonymt 09:01, onsdag 27 mai 2020

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Grønn pil (til venstre) fungerer ikke i krysset Holtermanns veg og Prof Brochs gt (altså når man tar av fra Holtermanns veg til Prof. Brochs gate

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:17, onsdag 24 juni 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter