Tilbake til alle rapporter

Manglende oppmerket overgangsfelt

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 13:17, onsdag 27 mai 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Åsnes 3 minutter senere

Det oppmerkede overgangsfelt mellom europris og rema 1000 er fullstendig slitt bort. Her er det mange barn fra Kjølaberget som krysser vegen, og bilister er ikke klar over at det er overgansfelt her. Har hatt flere nestenulykker her pga dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter