Tilbake til alle rapporter

Under strandrydde dagen i 2017 ble alt innsamla boss dumpet i veikanten, og aldri hentet, det er blitt purret på kommunen om og hente bosset 3 ganger, men ingenting skjer, det er no gått over 1.år siden det skulle bli hentet.

Rapportert i kategorien Dumpet skrot anonymt 15:12, onsdag 27 mai 2020

Sendt til Vågsøy 3 minutter senere

Det er blitt lagt i gjen boss etter strandrydde dagen tilbake i 2017 på ytre kulen ned mot Måløybrua vedsiden av eiendom 305/11. Kommunen er blitt kontaktet 3 ganger om og hente bosset etter strandrydde dagen, men det skjer aldri🙃🤔

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:49, onsdag 24 juni 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter