Tilbake til alle rapporter

Ødelagt asfalt med sore sprekker og dype søkk.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Camilla H Bech 20:34, tirsdag 2 juni 2020

Sendt til Statens vegvesen region nord og Alta 1 minutt senere

Veien er helt forferdelig å kjøre på, man må sikte seg inn for å ikke ødelgge bilen, og to biler kan ikke møtes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter