Tilbake til alle rapporter

Trær i veien/kanten

Rapportert i kategorien Trær anonymt 19:28, ons. 3 juni 2020

Sendt til Elverum 2 minutter senere

Her er det trær som står i veikanten og går ut i veien. Her er det trangt når du møter buss, gående og biler. Så her syns jeg trene kunne børt kuttet 50 cm fra vei skulder. sånn att trafikken blir ikke så trangt å kjøre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 13:56, fre. 10 juli 2020

  • Det er fortsatt trær som går i vegen på begge side. I denne svingen tenger de ikke sikker het.

    Publisert anonymt 13:56, fre. 10 juli 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?