Tilbake til alle rapporter

Hull i grusvei på kommunal vei.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 12:24, fre. 5 juni 2020

Sendt til Dønna og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Det har vært hull i veien i lang tid.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:52, fre. 3 juli 2020

  • Veien er gruset opp og skrapet

    Publisert anonymt 07:33, fredag 23 april 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter