Tilbake til alle rapporter

Hull i grusvei på kommunal vei.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 12:24, fre. 5 juni 2020

Sendt til Dønna og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Det har vært hull i veien i lang tid.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 21:52, fre. 3 juli 2020

  • Veien er gruset opp og skrapet

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 07:33, fre. 23 april 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?