Tilbake til alle rapporter

Løst kumlokk som blir stående åpent når biler treffer det «riktig»

Publisert av Silje kragstad 10:49, lørdag 6 juni 2020

Sendt til Oslo 1 minutt senere

Løst kumlokk med løs omramming midt i en skolevei blir ofte stående åpent når biler treffer kumlokket «riktig». Det må asfalteres rundt kumlokket så omrammingen festes til bakken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Silje kragstad 15:49, lørdag 4 juli 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter