Tilbake til alle rapporter

Kumlokk som bråker veldig ved påkjøring

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 19:26, søn. 7 juni 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Volda 4 minutter senere

Det er plassert en kum ved innkjøring til Kiwi i Røysbakken. Alle som kjører inn til Kiwi må kjøre på kumlokket til denne kummen og det medfører mye støy; kumlokket er 'løst'.

Kiwi er åpent til 2300 alle dager unnattt søndag OG søndagsåpent så dette er til stor sjeanse for beboere i Røysbakken 7 & 9.

Håper kumlokket kan utstyres med en gummiforing el. slik at det ikke gir fra seg så mye lyd når det kjøres på dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:27, søn. 5 juli 2020

  • Rask tilbakemelding fra Volda kommune, men fortsatt ikkje retta opp i problemet.

    Publisert anonymt 20:27, søn. 5 juli 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:43, man. 3 august 2020

  • Problemet er ikke løst, kommunen har plassert en bukk oppe på kummen.

    Publisert anonymt 14:43, man. 3 august 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:04, man. 31 august 2020

  • Fortsatt ikke løst :(

    Publisert anonymt 16:04, man. 31 august 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter