Tilbake til alle rapporter

Biler parkererer i deler av vegen

Rapportert i kategorien Parkering anonymt 10:50, mandag 8 juni 2020

Sendt til Løten 5 minutter senere

Nystartet bilbutikk er vel og bra, men de parkerer konsekvent bil(er) i vegen, og dette er forstyrrende for gående, bilister og lastebiler som det kjører mange av her hver dag. Tror det må være noen ansatte som parkerer en stor pickup i halve vegen, hver eneste dag. De som har lokaler bortover Dalstuvegen har fått klage av transportørene nesten daglig siden de startet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:37, mandag 6 juli 2020

  • Problemet er ikke løst - de parkerer på samme sted enda...

    Publisert anonymt 11:37, mandag 6 juli 2020

  • Det har blitt noe bedre hvert fall. Håper det holder seg slik. Det er enda veldig mye biler der til tider, og noen står parkert langt ut/mot vegen.

    Publisert anonymt 12:10, mandag 3 august 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter