Tilbake til alle rapporter

Rævvva vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Silje 07:20, tirsdag 9 juni 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Melhus 4 minutter senere

Har ikke bodd her mer enn 1.5 år, på. den tiden har 40% av veien smuldret. Begynner å bli flaut å kjøre der. Ser det kommer opp kjegler for dype hull i stedet for at det fikses. Flaut.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter