Tilbake til alle rapporter

Busker og trær langs veien må ryddes.

Rapportert i kategorien Trær anonymt 09:46, onsdag 10 juni 2020

Sendt til Tønsberg 3 minutter senere

Busker og trær langs veien gjør strekningen uoversiktilig og skaper farlige trafikksituasjoner. Veien er brukt som skolevei og av barn som skal til Løkebergstua Barnehage. Busker og trær må ryddes bort.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:41, onsdag 8 juli 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:06, onsdag 5 august 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter