Tilbake til alle rapporter

Flere hull(blir snart et stort hull) i starten av Kollenvn, og flere hull ved fartsdump lenger opp i veien. Farlig for syklister og biler. Noen må ut med asfalt-traktoren, raskt!

Rapportert i kategorien Hull i vei av Jorun Sogn 21:52, ons. 10 juni 2020

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Hullene har vært der lenge

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?