Tilbake til alle rapporter

Vegskulder har sunket sammen

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 12:43, torsdag 11 juni 2020

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

For noen år siden ble kommunen og jeg som huseier enige om et samarbeid om skifte av vann og kloakk inn t Tore Hunds gate 29, pga lekkasje i gata. Nå har jorda rundt kummen i gata sunket sammen, slik at hekk er sunket ned og det oppstår ganske dype hull i vegskuldra/plena mot vegen. Har tidligere fylt igjen hull, men nye oppstår hele tida. Er det kommunen eller huseier som skal/kan gjøre utbedringer her?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter