Tilbake til alle rapporter

Mangelfull skilting.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 16:12, lørdag 13 juni 2020

Sendt til Levanger og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

På angitt sted mangler skilt som angir ny fartsgrense 60 km/t mot Ronglan og 50 km/t mot Åsen. Dessuten er påminnelsesskilter (500m intervall) fraværende derfra til Ronglan. Ikke uvanlig hastighet på denne strekningen er for tiden godt over 80 km/t.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:58, lørdag 11 juli 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:27, lørdag 8 august 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:07, lørdag 5 september 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:33, lørdag 3 oktober 2020

  • Vanskelig, kommunen er varslet men det skjer jo ingen ting (som forventet). Jeg møter og blir innhentet jevnlig av biler på strekningen som holder en hinsides fart på denne veien. Ikke morsomt på en firemeters veg dette!

    Publisert anonymt 22:33, lørdag 3 oktober 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:44, søndag 1 november 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:51, søndag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter