Tilbake til alle rapporter

Fartsdump for høy og spiss.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Willy Brendlien 18:28, ons. 17 juni 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 1 minutt senere

Siden fartshumpene ble anlagt på Bergum så har denne som er utenfor min eiendom i Grønvegen 1 vært for høy og spiss. Når jeg kjører over med campingvogn så går denne nedi fartshumpen både foran og bak.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:06, fre. 17 juli 2020

  • Fartsdumpen har blitt mye bedre, men det må fylles på mer på vestsiden av dumpen. Når jeg kjører ut fra feltet så er vogna så vidt nedi, men det går greit. Når jeg kommer hjem så slår den nedi både foran og bak. Det kommer av at det må fylles på mer.

    Sendt inn av Willy Brendlien 19:06, fre. 17 juli 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter