Tilbake til alle rapporter

Flere hull og store sprekker i asfalten i skoleveien fra innkjøring fra FV24 og helt opp til Skoleveien 68.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 19:54, ons. 17 juni 2020

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Skader på vegdekke grunnet mye tungtransport og dårlig bærelag. Grøfter har ikke blitt rensket på flere 10-år, noe som fører til mye fukt i forsterkningslaget, som igjen fører til teleskader år etter år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 21:47, ons. 15 juli 2020

  • Ikke fått noen tilbakemelding på saken etter 4 uker.

    Publisert anonymt 21:47, ons. 15 juli 2020

  • Still open, via questionnaire, 22:00, ons. 12 august 2020

  • 8 uker har gått uten en eneste tilbakemelding.

    Publisert anonymt 22:00, ons. 12 august 2020

  • Still open, via questionnaire, 09:58, tor. 10 september 2020

  • Fortsatt ingen tilbakemelding fra kommunen pr 10.09.2020 på henvendelsen som ble sendt inn 17.06.2020

    Publisert anonymt 09:58, tor. 10 september 2020

  • Still open, via questionnaire, 10:57, tor. 8 oktober 2020

  • Still open, via questionnaire, 09:00, man. 9 november 2020

  • 09.11.2020 og fortsatt ingen tilbakemelding.

    Publisert anonymt 09:00, man. 9 november 2020

  • Still open, via questionnaire, 11:02, man. 7 desember 2020

  • 07.12.2020 og fortsatt ikke en eneste tilbakemelding

    Publisert anonymt 11:02, man. 7 desember 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?