Tilbake til alle rapporter

Motorsykler/scootere som kjører gjennom stengt vei

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 21:44, onsdag 17 juni 2020

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Veien er stengt for trafikk ved Malerhaugveien 14, med store steiner som skal fungere som sperringer. Det er mellomrom mellom steinene, slik at sykler skal få kjøre forbi. Vi i nabolaget er imidlertid plaget av motorsykler og scootere som benytter seg av muligheten til å kjøre mellom sperringene. Er det mulig å sette opp en annen type sperring, for å hindre dette? Det kjøres i høy hastighet blant fotgjengere som ferdes der, og dette skaper også støy.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter