Tilbake til alle rapporter

Gamle reingjerder ligger slengt bak bybo

Rapportert i kategorien Dumpet skrot av Jon Arvid Kåsereff 16:20, torsdag 18 juni 2020

Sendt til Hammerfest 5 minutter senere

Årlig arbeid med reingjerde har ført til at mye ligger igjen bak bybo, det er også en pall med gjerder i bakgården på bybo, dette bør fjernes så det blir tryggere for dyr og mennesker å ferdes i området.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter