Tilbake til alle rapporter

Tilgroing av busker og trær skaper farlige situasjoner i boligområde med mange barn.

Rapportert i kategorien Trær av frank.lervag@gmail.com 17:15, torsdag 18 juni 2020

Sendt til Askøy 5 minutter senere

Trær og busker/ gress hindrer sikt i farlig sving ved Gamle Skulevegen 36/38

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:43, fredag 14 august 2020

  • Det ble klippet noe gress på en jordvoll ved byggetomten «Davangergrenda», men det står igjen busker langs veikanten som hindrer sikt rundt svinger på denne veien.

    Sendt inn av frank.lervag@gmail.com 11:43, fredag 14 august 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:08, lørdag 12 september 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter