Tilbake til alle rapporter

Kumlokk som bråker når bilen kjører over

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Jeanette Torbjørnsen 08:28, fredag 19 juni 2020

Sendt til Hammerfest og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Når biler kjører over kumlokket merket av på bildet, kommer det en høy "dunk-dunk" lyd som forplanter seg inn i leiligheter i Strandgata (gjennom avløpet?). Det gjelder bare dette ene kumlokket.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:16, fredag 17 juli 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter