Tilbake til alle rapporter

Lyspære har gått i lyktestolpen

Rapportert i kategorien Gatelys av Rune.zahl@me.com 12:22, lørdag 20 juni 2020

Sendt til Moss og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Lyspære har gått i lyktestolpen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 01:16, søndag 19 juli 2020

  • Det har ennå ikke blitt byttet lyspære her.

    Publisert anonymt 22:14, søndag 26 juli 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter