Tilbake til alle rapporter

Ingen overholder regler om gjennomkjøring forbudt.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Peder Wold 15:01, lør. 20 juni 2020

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Ingen overholder regler om gjennomkjøring forbudt. Stor trafikk etter at Volhaugvegen ble opparbeidet på nytt. Enkelte holder 60km/t i vestgående retning i Sole. Burde vært sett på ift hele gateløsningen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kan tippe at det er i snitt ca 300-400 passeringer per dag. Helsetjeneste, kjøreskoler, skoler, bedrifter med flere benytter denne veien for sine biler, og det er ikke greit. Det kommer til å skje en alvorlig ulykke her hvis ingenting gjøres snart. Vegen er ofte benyttet av skoleelever og barnehageunger.

    Sendt inn av Peder Wold 17:32, tir. 27 oktober 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter