Tilbake til alle rapporter

Bommen midt i bakken på sykkelsti

Rapportert i kategorien Sykkelveier anonymt 21:47, lørdag 20 juni 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Songdalen 2 minutter senere

Bommen er vanskelig å passere med sykkel. Fikk problemer med bremsene og skadet meg etter sammenstøt med bommen og ingen mulighet til å svinge utenom. Forstår poenget med å bremse ned men et rumlefelt hadde vært mindre farlig!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:53, lørdag 18 juli 2020

  • Kan det gjøres noe med grøfta så det blir mulig å komme unna bommen om noen får problemer med å passere bommen.

    Publisert anonymt 21:53, lørdag 18 juli 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:28, lørdag 15 august 2020

  • Bom og lyktestolpe er plassert slik at det blir enda vanskeligere å passere Emma om det hadde vært en bom ute flere hindringer.

    Bardunvaier på lyktestolpe er og livsfarlig plassert om man skulle være uheldig her

    Sendt inn av Åse Vatne Førsvoll 07:30, onsdag 9 september 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:02, mandag 14 september 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter