Tilbake til alle rapporter

Overgrodd busker og trær, uoversiktlig mtp vikeplikt.

Rapportert i kategorien Trær av Mats Veland Brunvoll 23:36, søndag 21 juni 2020

Sendt til Askøy 4 minutter senere

Her har det i det siste blir svært overgrodd i krysset mellom Kollevågvegen og Sigvardsvegen. Detter hindrer sikten mtp vikeplikten man har i krysset. Ønsker at busker og trær sages og fjernes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter