Tilbake til alle rapporter

Nytt sluk laget ved Myntgt 29/31 etter oppgradering av vei ligger for høyt. Alt vann renner ned innkjøring, og graver ut masser som havner i sluk i bunnen av bakken

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 17:40, mandag 22 juni 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 4 minutter senere

Ref oppsummering

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sluket er senket, men det er ikke asfaltert enda

    Publisert anonymt 21:19, søndag 26 juli 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter