Tilbake til alle rapporter

Strøsand ikke feid opp

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Raymond Kristoffersen 23:46, onsdag 24 juni 2020

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Ennå ikke feiet opp strøsand etter vinteren. Fortau fra bussholdeplass i Klæbuveien og heleØystein Møylas vei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter