Tilbake til alle rapporter

Overfylt søppelcontainer

Rapportert i kategorien Forsøpling av Ingrid Anne Rosshaug 21:22, torsdag 25 juni 2020

Sendt til Porsgrunn 3 minutter senere

Søppelcontainer er full, og søppel legges nå på utsida av containeren. Må tømmes omgående.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Jeg var innom Mule varde både fredag, lørdag og søndag uten at noen tømming hadde skjedd. Så det var nok ikke pga min henvendelse at den ble tømt den påfølgende uke.

    Sendt inn av Ingrid Anne Rosshaug 12:13, fredag 24 juli 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter