Tilbake til alle rapporter

Knust glass på gang/sykkelvei i jernbaneundergang

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 21:27, tor. 25 juni 2020

Sendt til Lørenskog og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Det ligger endel knust glass på gang/sykkelveien i jernbaneundergangen ved Fjellhamar stasjon.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 19:04, søn. 26 juli 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 19:04, søn. 26 juli 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?