Tilbake til alle rapporter

Hekk stenger sikt

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 08:31, fredag 26 juni 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 3 minutter senere

Krysset Jørgen Moes gate - Eikerveien. Vildvin-hekk på gjerde stenger for sikt nedover Eikerveien, samt at hekk ligger på fortau.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hjørnet er ryddet ca 1,5 meter inn fra krysset og det er en vesentlig forbedring.

    Publisert anonymt 18:10, søndag 26 juli 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter