Tilbake til alle rapporter

Hensatte biler.

Rapportert i kategorien Parkering av Steinulf Helge Furunes 15:04, søndag 12 juli 2020

Sendt til Levanger mindre enn et minutt senere

Bilene har stått urørt en bra stund. En mørk Toyota uten skilt og en Skoda Fabia Lyseblå reg nr FT 19538.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:00, mandag 10 august 2020

  • Varslet om hensatt bil for noen år siden. Den ble fjernet.

    Sendt inn av Steinulf Helge Furunes 16:00, mandag 10 august 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:07, mandag 7 september 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:33, mandag 5 oktober 2020

  • Det har ikke skjedd noe. Bilene står det fortsatt. I tillegg har det kommet en svart BMW med delvis demontert front. Hva er vitsen med å sende melding når det ikke skjer noe med forholdet som blir meldt.

    Sendt inn av Steinulf Helge Furunes 20:33, mandag 5 oktober 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter