Tilbake til alle rapporter

Ca. 10 meter med behov for asfalt

Rapportert i kategorien Hull i vei av Nicolai 20:04, torsdag 9 juli 2020

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

På denne snuplassen trenger større kjøretøyer å ta en ekstra stor sving for å unngå farlige og uoversiktlige rygginger, og derfor trengs det mere "grøfte-asfalt" på det viste stedet der det kun ligger noe grus og større steiner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:22, mandag 17 august 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:00, mandag 14 september 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:23, tirsdag 13 oktober 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:15, tirsdag 10 november 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter