Tilbake til alle rapporter

Luke i metall over kum i vegen smeller høyt når biler kjører over den. Dette forårsaker søvnløshet for naboer

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 00:47, fre. 10 juli 2020

Sendt til Oppdal og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Luke i metall over kum i vegen smeller høyt når biler kjører over den. Dette tyder på noe feil med lokket og forårsaker søvnløshet for naboer. Det har i tillegg oppstått et voksende hull i asfalten rett ved siden av kumlokket.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter