Tilbake til alle rapporter

Bil uten skilt forlatt

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 17:34, lørdag 11 juli 2020

Sendt til Lillehammer mindre enn et minutt senere

Bilen på bildet har nå stått dumpet uten skilter i ca 2 måneder. Den opptar parkeringsmuligheter og syns ikke det er greit at den er dumpet foran min leilighet i Hovslagervegen 25. Ber derfor om at bilen forsøkes fjernet, helst så rask som mulig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:19, mandag 10 august 2020

  • Skjer ingenting..

    Publisert anonymt 10:19, mandag 10 august 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 10:29, mandag 7 september 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter