Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Roald Østermann 21:54, lør. 11 juli 2020

Sendt til Søgne og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Gatelys virker ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:33, lør. 8 august 2020

  • Problemet er ikke løst. Sendte første mail i januar, neste i mars og enda er det ingen som har byttet den ødelagte pæra. Ei skam.

    Sendt inn av Roald Østermann 22:33, lør. 8 august 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?