Tilbake til alle rapporter

Opparbeidet natursti er i ferd med å gro igjen.

Rapportert i kategorien Park/landskap anonymt 18:49, søn. 12 juli 2020

Sendt til Agdenes 1 minutt senere

Opparbeidet natursti er i ferd med å gro igjen. Stien ble anlagt for 3-4 år siden. Synd om denne gror igjen pga manglende vedlikehold.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:11, søn. 9 august 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter