Tilbake til alle rapporter

Farlig veikryss

Rapportert i kategorien Trær anonymt 16:12, man. 13 juli 2020

Sendt til Malvik 3 minutter senere

Krysset gror igjen av trær. Biler som kommer fra Brukesgården og langs Havnevegen retning mot Korntrøberget, har vikeplikt for kjøretøy fra Danilestrøa. Men bilistene ser oss ikke og det er mange bråstopp der hver dag. Må det virkelig en ulykke til for at det skal bli ryddet. Har meldt det inn tidligere år, og det er blitt løst. Men er det virkelig nødvendig og melde det inn hvert år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:04, man. 17 august 2020

  • De har vært her og tatt ned en del trær, men krysset er fortsatt veldig uoversiktlig.

    Publisert anonymt 10:04, man. 17 august 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter