Tilbake til alle rapporter

Vann i veibane

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister anonymt 22:49, ons. 15 juli 2020

Sendt til Kvinnherad mindre enn et minutt senere

Det tenner vann fra grøft og ut i veibane. Vannet følger vei flere meter før det renner tilbake til grøft og i kum. Vanner kommer mest sannsynlig fra bekk, da det er vått uavhengig av nedbør. Det ligger mye vann i hjulspor, også om vinteren

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 23:14, ons. 12 august 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 23:14, ons. 12 august 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?