Tilbake til alle rapporter

Ønsker et lys i stolpe

Rapportert i kategorien Gatelys av Robin Kolberg Olafsen 21:02, torsdag 16 juli 2020

Sendt til Larvik og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Nabolaget har lenge ønsket et lys her ettersom det er veldig mørkt i bakken her på vinterstid. Dem har klaget før men jeg ønsker og ta opp problemet igjen ettersom jeg nettopp har flyttet hit og merker samme. Takk på forhånd:)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter