Tilbake til alle rapporter

Dårlig veg etter vegarbeid

Rapportert i kategorien Universell utforming anonymt 08:12, fre. 17 juli 2020

Sendt til Tromsø 2 minutter senere

I krysset fra stakkevollvegen mot grøholdtvegen har det vært utført vegarbeid. Vegen er «lappen sammen» etter dette, og har humper og ujevnheter. Dette medfører mye ekstra og unødig støy for oss som bor ved vegen, feks ved at tungtransport kjører over hullene og lasten hopper som følge av dette. Det er ikke lagt asfalt slik at vegen fremstår slik som før arbeidet startet. Det er heller ikke skilter om at det er ujevn veg, så folk bremser ikke ned. Denne vegen bør utbedres da det er en av tromsøs mest trafikkerte veier.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter