Tilbake til alle rapporter

Ca 1m med asfalt er skåret bort tvers over veien. Skarpe asfaltkanter.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Dsgfinn S. Jensen 20:26, fre. 17 juli 2020

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Ca 1m med asfalt er skåret bort tvers over veien. Skarpe asfaltkanter. Hvert slik lenge nå, bør enten fylles eller asfalteres.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?