Tilbake til alle rapporter

Mange store dype hull, lange dype renner i veien pga dårlig drenering. Skadelig for biler som kjører til/fra eiendom

Rapportert i kategorien Gater/Veier av øistein kristensen 18:22, lørdag 18 juli 2020

Sendt til Lillehammer og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Svært mange dype store hull, store renner laget av regnvann pga. Manglende drenering i vei. Dette bør utbedres snarest, risikerer skader på biler ved kjøring til eiendommer

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:16, lørdag 15 august 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter