Tilbake til alle rapporter

På Vrengenbruen er det et lys som mangle østre brokar sett fra Rødneset.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:19, ons. 22 juli 2020

Sendt til Tjøme og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Mangler lys

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:46, tor. 20 august 2020

  • Da fikk jeg svar fra ansvarlig enhet. Det har jeg ikke fått nå dessverre.

    Publisert anonymt 13:46, tor. 20 august 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:18, tor. 17 september 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter