Tilbake til alle rapporter

Trafikkfarlige hinder i veien

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 21:05, torsdag 23 juli 2020

Sendt til Statens vegvesen region nord og Alta 5 minutter senere

Det er plassert ut to blomsterkasser i svingen i aspesvingen. jeg forstår at disse sikkert er plassert for barns sikkerhet, men jeg er redd disse virker mot sin hensikt, og tvinger bilistene til å passere nærmere eventuelle barn og andre hinder. jeg foreslår en fartsdump isteden for denne trafikkfarlige plasseringen av blomsterkasser. jeg håper inderlig ikke det er nødt til å skje en ulykke før noen gjør noe med dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter