Tilbake til alle rapporter

Parkert bil som har stått på samme sted i over 2 år.

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy av Hans Jørgen Rådstoga 13:35, lør. 25 juli 2020

Sendt til Nedre Eiker 5 minutter senere

En Peugeot partner har stått på samme sted i over 2 år

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:53, lør. 22 august 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:42, lør. 19 september 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:20, lør. 17 oktober 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:36, lør. 14 november 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:12, man. 14 desember 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Hans Jørgen Rådstoga 22:22, mandag 11 januar 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter