Tilbake til alle rapporter

Sand i lufta fra laste biler som kjøre til flyplassen

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 13:08, mandag 27 juli 2020

Sendt til Hammerfest og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Mye støv/sand i lufta fra laste biler som henter masser fra flyplass.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er ikke et problem på høsten

    Publisert anonymt 12:56, mandag 12 oktober 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter