Tilbake til alle rapporter

Manglende asfalt på E6. Når vil dette bli fikset? Forstøver område unødig. t

Rapportert i kategorien Hull i vei av Johanne Ytterstad 10:13, ons. 29 juli 2020

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Det er synkehull i veien som er reparert, men ikke asfaltert. Sand og grus forstøver området.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:33, ons. 26 august 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter