Tilbake til alle rapporter

Lang rett vei, hvor folk kjører for fort. Nå bor det små barn her, og vi trenger en fartsdump.

Publisert av Therese Guldberg 20:02, onsdag 29 juli 2020

Sendt til Nordland og Hadsel 2 minutter senere

I Alkeveien nr 5 og nr 7 bor d små barn fra 0 - 7 år og vi ønsker oss en fartsdump, det er også et uoversiktelig kryss i Alkeveien/Svaneveien som burde gjøres noe med. I Svaneveien nr 21 og nr 22 bor d 4 barn i alderen 0 - 7år og vi ønsker fartsdump der også.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:36, onsdag 26 august 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter