Tilbake til alle rapporter

Kjøres for fort i et område hvor det er mange barn

Publisert av Niklas 08:33, torsdag 30 juli 2020

Sendt til Nordland og Hadsel 2 minutter senere

Her kjøres det alt for fort av mange. Det er mange barn som leker her. Veien er uoversiktelig pga hekker, sving osv. Vi trenger en farstdump. Jeg har tidligere spurt om dette i 2018, men ingenting skjedde.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:53, torsdag 27 august 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter